Gyvenamuosius vienbučius ir dvibučius namus. Daugiabučius. Komercinės (kavinės, restoranai, viešbučiai, ofisai,..) paskirties pastatus. Visuomeninius objektus. Teritorijas. Interjerus.


Pirmoji projekto stadija. Idėjos generavimas, gamyba, pateikimas. Brėžiniai, vizualizacijos, maketai, aiškinamieji raštai. Idėjos pateikimas užsakovui arba kitoms suinteresuotoms pusėms. Ar tai naudinga? - Taip.


Pagal patvirtintą užsakovo užduoti rengiamas statinio, teritorijos, interjero projektas. Ruošiamos reikalingos projekto dalys. Kas tai daro? - Architektas + inžinieriai. Iš kur jie? - Jie visada aplink mus. Esant norui galimybė dirbti su Jūsų parinktais specialistais.
Ar projekto derinimas patenką į projektavimo užduotį? - Taip.
Ar projektas reikalingas statybos metu? - Taip. Dažnai statybininkai įsimena projekto byla (100-200psl) "fotografine" atmintimi. Tačiau išlieka nedidelė galimybė suklysti.
Ar tai didelė problema? - Taip. Pvz patraukti pamatus gali būti sudėtinga, pradėjus patalpų apdailą
Ar projektuose pasitaiko klaidų? - Taip. Todėl mes turime privalomąjį projektuotojo civilinį draudimą. Išvengti projekte padarytų klaidų padeda autorinė priežiūra.


Statinio projekto (naujo pastato, rekonstrukcijos, kapitalinio remonto) vykdymo priežiūra privaloma ypatingiems statiniams arba saugomoje teritorijoje esantiems pastatams. Tai ar kitais atvejais projekto vykdymo priežiūra yra reikalinga? - Taip. Ji yra neprivaloma, tačiau statant pastatą arba įrenginėjant patalpas Jūsų vieninteliai draugai lieka statybininkai. Statybinių darbų technologinius procesus privalote prižiūrėti Jūs arba techninis prižiūrėtojas. O tai dar kažkas sudėtingo lieka? - Taip. Suvesti visus nenumatytus projekte, taip pat klaidingus arba pasitikrinus statybos metu atsiradusius naujus statybinius darbus ir medžiagas. Mūsų pareiga Jums padėti.